Більше інформації ->
Click to order
Ваше Замовлення
Total: 
Як до Вас звертатись?
Ваше прізвище
Довжина стопи у сантиметрах від великого пальчика до пяточки
не обовязково
Ваша електрона пошта (не обовязково)
не обовязково
прошу вказати Ваш телефон
Введіть Ваш промокод
Коментар
не обовязково
Payment method
Договір публічної оферти
Згідно з діючим українським законодавством торгівля через інтернет-магазин є дистанційною торгівлею. У зв'язку з цим, інтернет-ресурс магазина https://palaris.com.ua/ є торговою площадкою мережі фірмових магазинів PALARIS. Договірні відносини між покупцем і продавцем мережі фірмових магазинів PALARIS оформлюються у вигляді договору публічної оферти.

Натискання в інтернет-ресурсі на сторінці оформлення замовлень кнопки «Підтвердити», означає, що покупець, незалежно від статуса (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), згідно діючого українського законодавства, прийняв до виконання умови договору публічної оферти, які зазначені нижче.

Договір публічної оферти є публічним, тобто згідно зі статею 633 Громадського кодексу України, його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець). При повному узгодженні з даним Договором, покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, відповідальність за невиконання умов даного договору.

Договір є укладеним з моменту натискання кнопки «Підтвердити» на сторінці оформлення замовлень і підтвердження його купівлі. У випадку необхідності, за бажанням покупця, договір може бути оформленим у простій письмовій формі.

Істотні умови договору публічної оферти

1. Умовні угоди

1.1 Умовні угоди - це визначення, присутні в цьому договорі, є його невід'ємною частиною.

1.2 Визначення трактуються виходячи з їх сутності та змісту цього договору. Нижче наведено список цих визначень:

• palaris.com.ua — Торгова площадка, інтернет-магазин.

• Товар — об'єкт угоди сторін - взуття, яке обране покупцем в інтернет-магазині palaris.com.ua і додане у кошик інтернет-магазину palaris.com.ua.

• Покупець - будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно чинного українського законодавства, яка відвідала сайт palaris.com.ua, що має намір придбати Товар, та оплатити отримання такого Товару.

• Продавець - мережа фірмових магазинів PALARIS, власник товару, пропонованого на майданчику інтернет-магазину

palaris.com.ua.

2. Загальні положення

2.1 Справжня Публічна оферта (надалі - договір) визначає особливості купівлі-продажу товару на сайті palaris.com.ua. Дана оферта застосовується відносно будь-якого товару, пропонованого до продажу (купівлі) на сайті palaris.com.ua.

3. Предмет договору публічної оферти.

3.1 Надання Покупцеві доступу до всієї необхідної інформації по Товару (підтверджує якість і безпеку його використання), представленому в рамках проекту palaris.com.ua.

4. Момент укладання договору.

4.1 Текст даного Договору є публічною офертою і діє для всіх відвідувачів інтернет-магазину palaris.com.ua, які мають намір, бажання і можливості придбати взуття.

4.2 Акцепт оферти - придбання товару в порядку, визначеному цим договором, за цінами, вказаними на інтернет-ресурсі palaris.com.ua і згоду з умовами оплати і доставки товару.

4.3 Факт придбання Товару є беззаперечним прийняттям Покупцем умов даного Договору. Покупець, який скористався послугами palaris.com.ua, розглядається як особа, яка вступила з Продавцем в договірні відносини.

5. Права та обов'язки сторін.

5.1 palaris.com.ua зобов'язується передати Покупцеві товар:


• в певному місці

• у відповідній комплектності і в комплекті, якщо такі передбачені

• належної якості

• вільним від претензій третіх осіб

5.1.1 З моменту укладення цього Договору забезпечити в повній мірі всі зобов'язання перед Покупцем відповідно до умов, обговорених сайтом palaris.com.ua і цим договором. Мережа фірмових магазинів PALARIS залишає за собою право невиконання зобов'язань, в разі виникнення форс-мажорних обставин.

5.1.2 Не розголошувати будь-яку приватну інформацію про Покупця і не надавати доступ до цієї інформації третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством або за бажанням самого Покупця.

5.2 palaris.com.ua мають право:

5.2.1 Змінювати умови цього Договору, а також Тарифи (ціни) на Товари і послуги, в односторонньому порядку, поміщаючи їх на сервері за адресою palaris.com.ua.

5.2.1.1 Всі зміни вступають в силу негайно після публікації. 5.2.2 Відмовити в наданні послуг без пояснення причини.

5.2.3 Всі зміни вступають в силу негайно після публікації. 5.2.2 Відмовити в наданні послуг без пояснення причини.

5.3 покупець зобов'язується:

5.3.1 До моменту укладення Договору ознайомитися зі змістом Договору, умовами Договору і тарифами (цінами), пропонованими Продавцем на всіх сторінках сайту palaris.com.ua

5.3.2 На виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем останній повинен повідомити всі необхідні дані, які ідентифікують його як Покупця, і достатні для доставки Покупцеві сплаченого ним Товару.

6. Відмова від гарантійних зобов'язань.

6.1 Продавець робить все можливе, щоб забезпечити якісне надання послуг Покупцеві. Поради та інформація, що даються Покупцеві, не можуть розглядатися як гарантії.

6.2 Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за Договором на час дії «непереборної сили». Під «непереборною силою» розуміються надзвичайні і непереборні за даних умов обставини, що перешкоджають виконанню своїх зобов'язань сторонами за цим Договором. До них відносяться стихійні явища (землетруси, повені і т.п.), обставини суспільного життя (воєнні дії, надзвичайні стани, найбільші страйки, епідемії і т. П.), Заборонні заходи державних органів. Протягом цього часу сторони не мають взаємних претензій, і кожна зі сторін приймає на себе ризик наслідків форс-мажорних обставин.

7. Доставка товару.

7.1. Покупець отримує Товар за допомогою доставки, або отримує його особисто. Порядок оплати і отримання зазначений в розділі «Доставка і оплата»

7.2. При доставці товарів в інші міста України, виконуваної іншими Службами доставки на умовах співпраці з ТОВ «Нова Пошта» (далі Компанія-перевізник) Покупець в повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів компанії «Нова Пошта», які доступні на сайті Компанії- перевізника.

7.3. Факт отримання товару і відсутність претензій до якості товару Покупець підтверджує власним розписом у видатковій накладній при отриманні товару. Зі свого боку, Мережа фірмових магазинів PALARIS гарантує відвантаження товару Компанії-перевізнику в кількості, зазначеній і оплаченим Покупцем, в комплектності згідно специфікації цього товару і в належному (робочому) стані і якості.

7.4 У разі відсутності Покупця за адресою доставки, зазначеного Покупцем в заявці або відмови Покупця через причину яка відрізняється від зазначеної п.п. 6.2 від отримання товару при доставці кур'єром Компанії-перевізника, товар повертається в торговий центр відвантаження. Оплата за послуги Компанії-перевізника стягується з суми, перерахованої Покупцем за товар Мережі фірмових магазинів PALARIS. Залишок суми повертається Покупцю на підставі його листа, відправленого за адресою palaris.sale@gmail.com із зазначенням розрахункового рахунку, на який повинні бути повернуті кошти.

7.5. У разі пошкодження або псування товару під час доставки Мережа фірмових магазинів PALARIS повертає вартість замовлення Покупцеві протягом 14 робочих днів з моменту отримання «акту псування товару», форма якого надається Компанією-перевізником, підписаного Покупцем.

8. Інші умови.

8.1. Інформація про Товарах представлена на основному сайті.

8.2. Всі суперечки і розбіжності, що виникають при виконанні сторонами зобов'язань за цим Договором, вирішуються шляхом переговорів. У разі неможливості їх усунення, сторони мають право звернутися за судовим захистом своїх інтересів.