Більше інформації ->
Click to order
Ваше Замовлення
Total: 
Як до Вас звертатись?
Ваше прізвище
Довжина стопи у сантиметрах від великого пальчика до пяточки
не обовязково
Ваша електрона пошта (не обовязково)
не обовязково
прошу вказати Ваш телефон
Введіть Ваш промокод
Коментар
не обовязково
Payment method
PALARIS ORT0 - лінія виготовлення ортопедичного взуття!

Palaris ORTO - взуття, яке має суто профілактичний вплив на найбільш розповсюджений з дефектів: вальгусна (Х-образна) деформація стопи.

схематичне зображення постанови стопи
Враховуючи статистичні данні деформацій та анатомічні параметри стопи, ми розробили устілку та спеціальний жорсткий задник з подовженою внутрішньою стороною, які вирівнюють постанову ніжки та дають можливість укріпити мязи у правильному положенні. Устілка змінна, тож для дітей які носять індивідуально розроблені устілки, наше взуття особливо підійде, так як не потребує купувати на розмір - два більше, із-за недостатнього об'єму. Ми відшиваємо для вас легке, комфортне і стильне ортопедичне взуття! Наші модел'єри професійно вписують дану конструкцію, залишаючи модель естетичною!
ортопедична устілка ВП-2
натуральна шкіра - не парить ніжку
тверда EVA - тримає геленок
м'яка EVA - комфорт для ступні
Моделі які відшиваються в ортопедичному варіанті
(натисніть на один із розділів нижче для перегляду моделей)
ЯК ОФОРМИТИ?
Ви можете оформити предзамовлення на вподобану модель оформивши на сайті, написавши нам в Direct Instagram або в ЧАТ (натисніть жовту кнопку і оберіть зручний месенджер), де наші менеджери допоможуть Вам із вибором моделі і розміру.
ОПЛАТА
Завдаток 50% сплачується на наш розрахунковий рахунок (це і є Ваша гарантія) після підтвердження менеджером можливості відшиву моделі і решта оплачується по готовності замовлення зручним для Вас способом.
ТЕРМІН
Виготовлення замовлення ОБГОВОРЮЄТЬСЯ З МЕНЕДЖЕРОМ, в середньому займає 1,5-3 тижні (в сезон) в залежності від наявності матеріалів на складі або необхідності їх дозамовлення.
ДОСТАВКА
Доставка здійснюється компанією Нова Пошта за рахунок замовника
ГАРАНТІЇ
У Вас є можливість обміну моделі на інший розмір або фасон (в разі якщо не підійдуть) або повернути свої кошти.